שלישי בשלייקס פלוס

אחו״ה - איכות חיים ותיקי הושעיה • 20/2/2018 כניסות

menora.png

המשרד לשוויון חברתי

שלישי בשלייקס פלוס

יום הצרכנות, התרבות והפנאי של האזרחים הוותיקים

שלישי בשלייקס פלוס

מיזם שלישי בשלייקס החל את דרכו ביולי 2014 ביוזמת המשרד לשוויון חברתי. המיזם נועד לעודד אזרחים ותיקים לצאת מהבית, לטייל, לצרוך תרבות, לבלות וליהנות והכל במחירים אטרקטיביים במיוחד עבורם. כמו כן, לשנות את התודעה בחברה הישראלית ביחס לאזרחים ותיקים ולהכיר בהם כקבוצה חזקה ומשמעותית בחברה. 

"שלישי בשלייקס פלוס" מציע לאזרחים הוותיקים מגוון רב של פעילויות, עיסוקים ייחודיים והטבות משמעותיות באתרים רבים. ההטבות והפעילויות השונות מתקיימות ברחבי הארץ וכוללות (נכון לנובמבר 2016):

כרטיס לסרט ב-10 ₪ בבתי קולנוע ברחבי הארץ, כניסה להצגות בוקר בחלק מהתיאטראות הרפרטואריים במחיר של שלושים וחמישה שקלים בלבד, סיורים מודרכים ב"יד ושם" במחיר של 10 ₪ בלבד, כמו כן יוכלו האזרחים הוותיקים ליהנות מכניסה מוזלת, בעלות של 10 ₪ בלבד למגוון מוזיאונים ואתרי מורשת. בשנה שחלפה מומשו מעל לחצי מיליון כרטיסי קולנוע במסגרת ההטבה בימי שלישי. 

במסגרת המיזם מתקיימים מעת לעת אירועי שיא לאזרחים הוותיקים כגון: פסטיבל טבריה בשלייקס פלוס ופסטיבל אילת בשלייקס פלוס ופסטיבל ירושלים בשלייקס פלוס - 3-4 ימים של נופש ופעילויות רק לאזרחים ותיקים ואזרחיות ותיקות. במסגרת הנופש מתקיימות סדנאות מגוונות, הרצאות, פעילויות ספורט הופעות ועוד.

המשרד לשוויון חברתי רואה במיזם זה הזדמנות לחיזוק והעצמת הקשר הבין דורי בין האזרחים הוותיקים לבין הדור הצעיר ועל כן מקיים מעת לעת פעילויות כדוגמת יום הנכד בבתי הקולנוע בו זכאים אזרחים ותיקים לקחת את נכדיהם איתם לסרט וליהנות מכרטיס ב-10 ₪ גם עבור הנכד.

כל המידע אודות ההטבות ואופן מימושן מפורסם באופן שוטף באתר האינטרנט www.shlaykes.co.ilבעמוד הפייסבוק של הפרויקט, ומעת לעת בעיתונות וברדיו.